REGULAMIN UCZESTNICTWA

 1. Uczestników zainteresowanych udziałem w II Międzynarodowych Warsztatach Muzycznych im. Jana Staniendy w Kołobrzegu i Podkowie Leśnej prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie (skanu lub zdjęcia formularza) pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. najpóźniej do 15 czerwca 2023 roku (dot. I turnusu w Kołobrzegu) lub najpóźniej do 20 lipca 2023 (dot. II turnusu w Podkowie Leśnej). Po tym terminie nie gwarantujemy przyjęcia na kurs. Ilość miejsc u Pedagogów oraz miejsc noclegowych jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 2. Po otrzymaniu mailowego potwierdzenia udziału w warsztatach od organizatorów uczestnik zobowiązany jest wpłacić zaliczkę w wysokości połowy całkowitych kosztów uczestnictwa w warsztatach w ciągu 7 dni, licząc od dnia potwierdzenia udziału przez organizatorów.
 3. Wpłatę prosimy dokonać na konto: Międzynarodowe Warsztaty Muzyczne im. Jana Staniendy, ul. Lipowa 20, 05-807 Podkowa Leśna, nr konta38 1140 2004 0000 3202 8033 1909tytuł przelewu: Warsztaty Muzyczne 2023, Kołobrzeg (lub) Podkowa Leśna, imię i nazwisko uczestnika.
 4. Pozostałą kwotę kosztów uczestnictwa należy wpłacić najpóźniej do 30 czerwca 2023 r. (dot. Kołobrzegu) lub do 31 lipca 2023 r. (dot. Podkowy Leśnej). 
 5. W razie rezygnacji uczestnika organizator nie zwraca wpłaconej zaliczki.
 6. Brak wpłaty zaliczki w powyższym terminie oznacza rezygnację z udziału w warsztatach.
 7. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany Profesora prowadzącego w porozumieniu z uczestnikiem w przypadku odwołania przyjazdu na warsztaty wybranego Pedagoga.
 8. Uczestnicy mogą ćwiczyć w pokojach oraz w ćwiczeniówkach wyznaczonych przez organizatorów.
 9. Uczestnicy w przedziale wiekowym od 16 - 18 roku życia mogą uczestniczyć w Warsztatach bez opiekuna pod warunkiem posiadania podpisanego przez rodziców/prawnych opiekunów oświadczenia.
 10. Uczestnicy, którzy nie ukończyli 16 roku życia zobowiązani są do pobytu z opiekunem.
 11. Każdy uczestnik warsztatów podpisując formularz uczestnictwa oświadcza, że jest ubezpieczony od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków oraz zapoznał się i akceptuje powyższy regulamin.
 12. W przypadku nieutworzenia klasy z powodu zbyt małej ilości zgłoszeń lub przyczyn losowych uczestnik do dn. 25.06.23 r.(Kołobrzeg) / 30.07.23 r. (Podkowa Leśna) otrzyma odpowiednią informację oraz zwrot wpłaconej kwoty.
 13. Ze względu na sytuację epidemiologiczną organizator dopuszcza możliwość przesunięcia daty warsztatów lub zmiany na formułę online.
 14. Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie pod numerami +48 509 902 077 lub +48 604 288 599 oraz poprzez kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Każdy czynny uczestnik warsztatów będzie miał zapewnione 5 lekcji indywidualnych z Profesorem, próby z pianistą oraz możliwość udziału w codziennych koncertach uczestników. Szczegóły dot. noclegów, wyżywienia oraz kosztów warsztatów znajdują się w formularzu zgłoszeniowym oraz poniżej na stronie.

Uczestnik bierny w ramach opłaty otrzymuje możliwość biernego uczestnictwa w lekcjach, próbach z fortepianem i koncertach oraz możliwość nagrywania uczestnika czynnego -  swojego dziecka/ucznia w czasie jego występu na koncercie. W przypadku możliwości nagrywania lekcji z własnym dzieckiem potrzebna jest zgoda pedagoga prowadzącego. Wszelkie nagrania lekcji mogą być używane tylko dla własnego użytku. Organizator nie wyraża zgody na ich publikacje w mediach, w tym na facebooku oraz na wszystkich portalach społecznościowych, za wyjątkiem pisemnej zgody pedagoga prowadzącego oraz organizatorów.

 

ZAKWATEROWANIE, WYŻYWIENIE, RAMY CZASOWE

KOŁOBRZEG 15-23.07.2023

Uczestnicy warsztatów zostaną zakwaterowani w Bursie nr 2 przy ulicy Grottgera, 400 metrów od morza, w pokojach 4 osobowych. Istnieje możliwość dopłaty do pokoju 2 lub 3 osobowego. Ilość miejsc ograniczona!

W ramach wyżywienia zapewniamy śniadania i obiady, które będą podawane na miejscu w "Jadłodajni Za Wiaduktem". Kolacje we własnym zakresie.

I turnus warsztatów w Kołobrzegu rozpoczyna się 15 lipca wieczorem koncertem inauguracyjnym, a kończy 23 lipca (ostatni posiłek to śniadanie). Ostatni koncert finałowy uczestników odbędzie się 22 lipca.

PODKOWA LEŚNA 20-26.08.2023

Uczestnicy warsztatów zostaną zakwaterowani na terenie Miasta-Ogrodu Podkowa Leśna w pensjonacie Krzysin i w  Villa Podkowa w pokojach 2 i 3 osobowych.

Dla uczestników z opłaconym wyżywieniem zapewniamy śniadania, obiady i kolacje.

Istnieje również możliwość zakwaterowanie uczestników w domach u mieszkańców Podkowy Leśnej – ilość miejsc bardzo ograniczona. Osoby zainteresowane noclegami „po domach” prosimy o kontakt telefoniczny (509 902 077) bądź mailowy z organizatorami w celu ustalenia dostępności.

II turnus warsztatów w Podkowie Leśnej rozpoczyna się 20 sierpnia (pierwszy posiłek to kolacja), a kończy 26 sierpnia (ostatni posiłek to śniadanie). Ostatni koncert finałowy uczestników odbędzie się 25 sierpnia.